ابزار رایگان وبلاگ

شرکت خدمات زیارتی افضلین سیر

شرکت خدمات زیارتی افضلین سیر
با مجوز رسمی از سازمان حج و زیارت استان تهران(57395)
حدیث روز
حدیث موضوعی

[ ] [ ۲۳:۳۹ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

 تکمیل شد

پکیج ویژه کربلا هوایی 5 شهریورماه

قیمت نت:1۱۱۹۰۰۰۰ ریال

۸۸۴۱۵۲۵۶-۰۹۱۲۶۱۸۳۵۲۱


موضوعات مرتبط: اخبار وب
برچسب‌ها: کربلا هوایی
[ ] [ ۱۳:۲۶ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

طبق اطلاعیه ای از طرف دفتر مدیریت شرکت شمسا مبنی بر افزایش عوارض خروج از کشور از سوی سازمان امور مالیاتی کشور این افزایش از تاریخ ۱ مردادماه ۱۳۹۲ برای زائرین اعزامی به عتبات عالیات اجرایی می گردد .

طبق این اطلاعیه عوارض خروج از کشور مرزهای هوایی برای زائرین به مبلغ ۳۲۵۰۰۰ريال افزایش یافته است .

                                                                                           


موضوعات مرتبط: اخبار وب
برچسب‌ها: عوارض خروج از کشور
[ ] [ ۱۰:۲۶ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

1392/3/918:1530MAY5034

تهران-مهرآباد جده ماهان

20:25 به وقت محلي

1392/3/2122:5011JUN5033جده تهران-مهرآباد ماهان

03:20  روز چهارشنبه ۲۲/۳به وقت محلي.........نشانی و تلفن هتل ها در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
[ ] [ ۱۳:۶ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]


برای دسترسی به جدول اوقات شرعی مدینه منوره

اینجا کلیک نمایید.

موضوعات مرتبط: حج تمتع، عمره مفرده
برچسب‌ها: جدول اوقات شرعی مدینه منوره
[ ] [ ۱۱:۲۸ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
قانوني مبني بر حذف سهيمه زوج‌هاي جوان وجود ندارد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني لبیک به نقل از حج،‌ غلامرضا رضايي، معاون حج عمره و عتبات سازمان حج و زيارت از پابرجا بودن سهميه زوج‌هاي جوان و عدم حذف آن از سهميه‌هاي عمره مفرده خبر داد و گفت: در عمره سال جاري تا جايي كه ممكن بود زوج‌هاي جوان به عمره اعزام شدند.

وي ادامه داد: اگر ساخت‌ساز و سازهاي اطراف مسجدالحرام كه باعث كاهش سهميه عمره همه كشورها شده است مشكلي ايجاد نكند، در عمره آينده (كه پس از حج تمتع اجرايي مي‌شود)، از زوج‌هاي جوان(افرادي كه كمتر از يك سال از تاريخ عقد آنها گذشته است) ثبت‌نام خواهيم كرد....ادامه مطلب

 


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
برچسب‌ها: زوج های جوان
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۲:۱ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

با عنايت به فراخوان مكرر از دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع با وجود ظرفیت خالی در برخی از کاروان ها، بدینوسیله از ودیعه گذاران حج تمتع که تا تاریخ 01/10/1384 در شعب بانک ملی ایران ثبت نام نموده اند، میتوانند در ظرفیت خالی کاروان های اعلام شده در سطح استان ثبت نام نمایند.

ضمنا فهرست کاروان های دارای ظرفیت خالی در آدرس اینترنتی زیر قابل رویت میباشد.

http://haj92.haj.ir/Cpanel/PrvKarevanList.aspx

[ ] [ ۱۱:۵۴ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
نرخ بليط پرواز حجاج ايراني 70 دلار كاهش يافت


به گزارش پايگاه اطلاع رساني  لبیک به نقل ازحج، در پي پيگيري‌هاي انجام شده در خصوص تلاش براي اخذ تخفيف از شركت‌هاي خدمات دهنده به زائران ايراني در عربستان و كاهش هزينه ها، صبح ديروز هيات حج ايران در نشست مشتركي با مديرعمليات حج و عمره هواپيمايي سعودي، موفق به اخذ ۷۰ دلار تخفيف از هزينه تمام شده بليط رفت و برگشت جابجايي هوايي حجاج ايراني شد.....ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ] [ ۱۱:۵۲ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

با عنايت به فراخوان مكرر از دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع با وجود ظرفیت خالی در برخی از کاروان ها، بدینوسیله از ودیعه گذاران حج تمتع که تا تاریخ 20/09/1384 در شعب بانک ملی ایران ثبت نام نموده اند، میتوانند در ظرفیت خالی کاروان های اعلام شده در سطح استان ثبت نام نمایند.

ضمنا فهرست کاروان های دارای ظرفیت خالی در آدرس اینترنتی زیر قابل رویت میباشد.

http://haj92.haj.ir/Cpanel/PrvKarevanList.aspx

[ ] [ ۱۲:۶ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
فهرست كاروانهاي حج تمتع 92 به همراه راهنماي رزرو اينترنتي در ادامه مطلب آماده بهره برداری می باشد.


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها، حج تمتع
برچسب‌ها: فهرست كاروانهاي حج تمتع
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۲:۴۸ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

مدير كل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت گفت: پيش ثبت نام دوره جديد اعزام به عتبات عاليات از 24 فروردين ماه جاری آغاز مي شود. مسعود اخوان افزود: پيش ثبت نام دوره جديد عتبات عاليات تا يكم ارديبهشت ماه امسال ادامه خواهد داشت.

اخوان اضافه كرد: علاقمندان مي توانند براي نام نويسي در دوره جديد اعزام ها، در تاريخ ياد شده به سايت اينترنتي عتبات به نشاني www.atabat.ir مراجعه كنند. اخوان يادآور شد: پالايش و بررسي اطلاعات ثبت نام كنندگان و قرعه كشي پيش ثبت نام اين دوره نيز دوم ارديبهشت ماه صورت مي گيرد.

مدير كل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت ادامه داد: متقاضيان دوره جديد از 25 ارديبهشت تا 16 تير ماه امسال به عتبات عاليات اعزام مي شوند. هم اكنون اعزام هاي مرحله آخر پيش ثبت نام سال 91 در حال انجام است كه تا 24 ارديبهشت ماه امسال ادامه خواهد داشت.


برچسب‌ها: ثبت نام عتبات
[ ] [ ۱۲:۴۳ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

کلیه کسانی که دارای فیش ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا تاریخ 20/08/84 می باشند، جهت ثبت نام در کاروانهای حج تمتع سالجاری فراخوانده شدند.بر اساس این اطلاعیه اسامی مدیران کاروانهای حج تمتع امسال به همراه هزینه های مربوطه در تاریخ 26/01/1392 در جراید کثیرالانتشار به چاپ خواهد رسید.

گفتنی است ثبت نام در کاروانهای حج تمتع سالجاری از 8 صبح روز پنجشنبه 29/01/92 برای کلیه استانها بجز استانهای تهران، قم، البرز، قزوین آغازخواهد شد و  ثبت نام در کاروانهای استان های مذکور از 8 صبح روز جمعه 30/01/92 انجام خواهد گرفت.
سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه گذرنامه بین المللی واجدین شرایط تشرف حداقل میبایست دارای اعتبار تا تاریخ 20/01/93 باشد، از کسانی که فاقد گذرنامه هستند و یااعتبار گذرنامه آنان پایان پذیرفته نیز خواست تا نسبت به دریافت و یا تمدید مهلت گذرنامه خود (بصورت انفرادی) در فرصت مناسب اقدام نمایند. همچنین بر اساس این اطلاعیه مهلت ثبت نام و مراجعه به کاروانها از تاریخ مقرر یک هفته اعلام شده است.


موضوعات مرتبط: اخبار وب، حج تمتع
برچسب‌ها: حج تمتع
[ ] [ ۱۳:۵۲ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

بدينوسيله به اطلاع مي رساند: دومین همايش متمركز آموزشي زائران عمـره مفـرده در سـالن دوازده هزار نفري مجموعه ورزشی آزادي روز جمعه 11/12/91  برگـزار خواهـد  شد.

*نوبـت صبح: (ساعـت  9 صبح)

   پـروازهـای  15/12/91   الـی   14/01/92

*نوبـت بعـدازظهر : (ساعـت  14:00)    

پـروازهـای  15/01/92   الـی   21/02/92

روابط عمومی حج و زیارت استان تهران


موضوعات مرتبط: اخبار وب
[ ] [ ۱۰:۰ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
عربستان در سال 2013 میزبان بیش از شش میلیون زائر عمره از کشورهای مختلف جهان خواهد بود.

به گزارش عرب نیوز  وزیر حج عربستان اعلام کرد، این کشور در سال جاری میلادی میزبان بیش از شش میلیون زائر عمره خواهد بود که یک میلیون نفر بیشتر از سال 2012 است.

به گزارش عرب نیوز، براساس برآوردهای وزارت حج عربستان، این کشور در ماه مبارک رمضان میزبان حدود یک میلیون زائر خواهد بود و در دیگر ماه‌های سال نیز به طور متوسط 400 هزار زائر به این کشور سفر خواهند کرد. فصل جاری سفر عمره از 14 دسامبر آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان (در هفته نخست ماه اوت) ادامه خواهد داشت......... 


موضوعات مرتبط: اخبار وب
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۲:۴۱ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

ثبت نام مرحله دوم عمره 92 ساعت 8 صبح روز جمعه 27/11/91

ثبت نام مرحله دوم عمره 92 ساعت 8 صبح    27/11/91 از طریق دفاتر زیارتی مجاز استان تهران انجام خواهد شد.   جهت مشاهــده اسامـی دفاتر کلیک نمائید


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
برچسب‌ها: ثبت نام مرحله دوم عمره 92
[ ] [ ۱۲:۴۵ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

پیش ثبت‌نام عتبات عالیات هفته اول اسفند اعلام می‌شود

مسعود اخوان - مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: پیش ثبت‌نام اعزام به عتبات عالیات در ایام عید نوروز در هفته اول اسفندماه اعلام می‌شود.اخوان اظهار داشت: علاقه‌مندانی که می‌خواهند در ایام عید نوروز به عتبات عالیات سفر کنند می‌توانند در هفته اول اسفندماه پیش ثبت‌نام سفر به عتبات عالیات را انجام دهند.وی با بیان اینکه هزینه سفر به عتبات عالیات همانند دورهای قبل است، ادامه داد: هزینه سفر به عتبات از 700هزار تومان تا 1 میلیون و 300 هزار تومان به صورت زمینی و هوایی تعیین شده است.مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت افزود: اعزام به عتبات عالیات بدون وقفه و بدون هیچ مشکلی در همه ایام‌ برگزار می‌شود.اخوان درباره تعداد زائرانی که می‌خواهند در ایام نوروز به کربلا سفر کنند نیز اظهار داشت: از نظر تعداد زائران سازمان حج و زیارت هیچ مشکلی ندارد و اعزام‌ها به تعداد تقاضا بستگی دارد.


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
[ ] [ ۱۰:۲ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

کربلا هوایی درجه ۱

پرواز ویژه  هر هفته

 

خدمات:بلیط رفت وبرگشت با پروازهای فوق ۷روزاقامت کامل همراه باصبحانه،نهار،شام،مدیر راهنما،مداح، بیمه وگشت اماکن مقدسه 


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها، عتبات عالیات
برچسب‌ها: کربلا هوایی, کربلا
[ ] [ ۱۲:۳۷ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

اعلام گروههای مرحله دوم عمره 1391/11/9

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت، پیرو اطلاعیه اعلام گروههای مرحله اول اعزام عمره مفرده، مشخصات گروههای مرحله دوم در روزهای 23 و 24 بهمن ماه ، از طریق اطلاعیه های استانی اعلام و ثبت نام در گروههای مربوطه نیز در کلیه استانها ( به جز استانهای تهران ، البرز و قم ) در تاریخ 91/11/26 و استانهای تهران ، البرز و قم در تاریخ 91/11/27 آغاز می گردد .

 افرادی که برابر اطلاعیه های استانی واجد شرایط تشرف در عمره 92-91 بوده اند ، می توانند در گروههای مرحله دوم ثبت نام و مشرف گردند .


موضوعات مرتبط: اخبار وب
برچسب‌ها: اعلام گروههای مرحله دوم عمره
[ ] [ ۱۲:۲۷ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
تعیین تکلیف وضعیت دارندگان قبوض قدیمی ودیعه گذاری عمره بانک ملی ایران

پیرو اطلاعیه ها و فراخوانهای مکرر سازمان در خصوص لزوم تشرف دارندگان اینگونه قبوض به عمره یا اعلام انصراف و علی رغم آنکه آخرین فرصت تشرف آنان گذشته بود، با این وصف با توجه به هماهنگی و تعاملی که با بانک ملی ایران بعمل آمده است، اعلام می گردد دارندگان قبوض قدیمی ودیعه گذاری عمره بانک ملی ایران مربوط به سنوات .........رجوع شود به ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: اخبار وب
برچسب‌ها: قبض بانک ملی
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۲:۲۰ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
 

کربلا زمینی

 

حرکت ویژه:

    ۴ بهمن ماه   قیمت:۹۵۴۳۲۰۰ ریال

   ۱۱ بهمن ماه  قیمت:۸۵۳۵۲۰۰ ریال

شماره تلفن رزرو:

09126183521

۸۸۴۱۵۲۵۶

 

 

 


موضوعات مرتبط: اخبار وب
برچسب‌ها: کربلا زمینی بهمن
[ ] [ ۱۴:۴۶ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

به دليل عدم تأمين امنيت از طرف عراق سفر زائران به سامرا از بسته سفر عتبات و عالیات حذف شد و دیگر زائران به سامرا اعزام نمی‌شوند.

غلامرضا رضایی، معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت با بيان اينکه سفر زائران به سامرا از بسته سفر عتبات و عالیات حذف شد و دیگر زائران به سامرا اعزام نمی‌شوند،‌ اظهارداشت: تا وقتی که امنیت کامل در آنجا تأمین و از سوی طرف عراق تضمین نشود سفر به سامرا متوقف خواهد شد.

معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت افزود: سفر به سایر شهرهای زیارت عراق همچنان بلامانع و امنیت در ورودی شهرهای کربلا، نجف و کاظمین با تدابیر امنیتی شدید در مبادی ورودی این شهرها برقرار شده است و سفر انجام می‌شود.


موضوعات مرتبط: اخبار وب
[ ] [ ۹:۴۳ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

زائران عتبات عالیات برای شرکت در مراسم اربعین حسینی ، می توانند روادید ورود به عراق را در فرودگاه نجف دریافت ‌کنند.

                                                

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی لبیک از نجف اشرف، دولت عراق به منظور رفاه زائران حسینی دیگر کشورها برای حضور در مراسم اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، ویزای ورود به عراق را در فرودگاه نجف اشرف صادر می‌کند.

هم اکنون روزانه بیش از 20 پرواز به مقصد فرودگاه نجف انجام که پیش‌بینی می‌شود با نزدیک شدن به اربعین حسینی، تعداد آن‌ها به 45 پرواز افزایش یابد.
تاکنون بیش از 15هزار زائر از کشورهای اسلامی برای مراسم اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) وارد نجف اشرف شده اند.
شایان ذکر است تولیت آستان مقدس علوی نیز تسهیلات ویژه ای را برای زائران حسینی که در ایام اربعین حسینی وارد نجف اشرف می شوند در نظر گرفته است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

موضوعات مرتبط: اخبار وب
[ ] [ ۱۲:۱۸ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

گروههای مرحله دوم عمره 92 نیمه دوم بهمن ماه اعلام خواهد شد.


موضوعات مرتبط: اخبار وب
برچسب‌ها: مرحله دوم عمره
[ ] [ ۱۱:۲۴ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

تاریخ و نحوه ثبت نام از متقاضیان دارای اولویت 1 تا 300 ، در روزنامه ایران

متقاضیان دارای اولویت 1 تا 300 بانک ملت ،  با مراجعه به روزنامه ایران که در روز پنجشنبه مورخ 30/9/91 منتشر میگردد ، می توانند از تاریخ و نحوه ثبت نام و دفاتر زیارتی مجاز به ثبت نام اطلاع یافته و در روز جمعه مورخ 1/10/91 با به همراه داشتن مدارک لازم ، در ساعت مقرر به یکی از دفاتر زیارتی مندرج در روزنامه ، جهت ثبت نام قطعی اقدام نمایند .  


موضوعات مرتبط: اخبار وب
[ ] [ ۱۱:۲۷ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

 

پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص عمره92-1391

باتوجه به هماهنگی و تمهیدات به عمل آمده و در صورت تحقق کلیه موارد پیش بینی شده انشاءا... اعزام زائرین به عمره از دهه سوم دی ماه آغاز خواهد شد.

در عملیات عمره سال 1392-1391 امکان اعزام کلیه افرادی که دارای اولویت 1 تا 300 ثبت نامی در سال 1387 عمره در بانک ملت باشند، و نیز آندسته از افرادی که در گروه های اعزامی حد فاصل 10/4/91 تا 29/4/91 ثبت نام و واریز وجه نموده و بدلیل عدم صدور روادید مشرف نشده اند در گروه های عمره فراهم گردیده است.

برای دارندگان قبوض بانک ملی مربوط  به سنوات 1386 و ماقبل آن متعاقباً تصمیم گیری و اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت .

روابط عمومی حج وزیارت استان تهران


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
برچسب‌ها: ثبت نام عمره
[ ] [ ۱۰:۲۵ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

معاون حج سازمان حج و زیارت با اشاره به نزدیک شدن ایام اعزام زائران عمره مفرده تاکید کرد: خرید و فروش فیش‌های حج عمره غیر مجاز و ممنوع است.

 غلامرضا رضایی اظهار داشت: موضوع خرید و فروش فیش‌های حج عمره در همه جای شهر در قالب تراکت، آگهی‌های جراید و روزنامه‌ها مشاهده شده است که به طور کلی نقل و انتقال فیش‌های حج عمره ممنوع است.

وی گفت: تعدادی کلاهبردار هستند که به وسیله این کار سر مردم را کلاه می‌گذارند. ما روزانه بیش از 10 مراجعه کننده در سازمان حج و زیارت داریم که احقاق حق می‌خواهند بکنند که ما فیش‌های خود را فروخته‌ایم و سرمان را کلاه گذاشته‌اند.

 

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت تصریح کرد: واگذاری فیش به هیچ وجه به غیر مجاز نیست و فقط به خانواده درجه یک و بستگان طراز اول مجاز است.


موضوعات مرتبط: عمره مفرده
[ ] [ ۱۰:۵۵ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت نام سفر از ساعت 9 صبح پنج شنبه 9 آذر خبر داد.

مسعود اخوان در مصاحبه با واحد مرکزی خبر افزود: ‌سازمان حج و زیارت به منظور رفاه حال متقاضیان، سهولت روند نام نویسی و جلوگیری از ازدحام در دفاتر خدمات زیارتی به ایجاد سامانه پیش ثبت‌نام اینترنتی عتبات عالیات اقدام کرده است.

 

وی گفت: متقاضیان تشرف به عتبات در فاصله زمانی30 آذر تا 30 دی امسال ، می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.atabat.haj.ir  و تکمیل فرم مربوط برای خود و همراهانشان پیش ثبت‌نام کنند .

 

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت افزود:‌ پیش ثبت نام این دوره از ساعت 9 صبح پنج شنبه 9 آذر آغاز می شود و تا ساعت 24  سه شنبه 14 آذر ادامه می یابد .

 

اخوان گفت: در صورتی که تعداد متقاضیان در این دوره پیش ثبت نام بیش از ظرفیت باشد ، قرعه کشی و نتایج آن از ساعت 13چهارشنبه 15 آذر در پایگاه اینترنتی یادشده اعلام می شود.

 

وی افزود: ‌افرادی که در پیش ثبت نام های قبلی نام نویسی کرده اند به ثبت نام مجدد نیاز ندارند .


برچسب‌ها: پیش ثبت نام عتبات, ثبت نام عتبات
[ ] [ ۱۳:۲۵ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

نخستین گروه ازحجاج  تهرانی چهارشنبه 10 آبان از سفر حج تمتع به میهن بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان تهران هواپیمای نخستین گروه از حجاج تهرانی (کاروانهای 17067 بمدیریت آقای باقری و 17014 بمدیریت آقای چنگی) ساعت 14  روز چهارشنبه 10  آبان در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین  نشست.

مشاور ریاست سازمان و مدیر حج وزیارت استان تهران حج آقای کاظمی نیا ،ضمن حضور ......


موضوعات مرتبط: اخبار وب
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۱:۴۳ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
10 آبان، آغاز بازگشت حجاج ایرانی

 

به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان تهران بازگشت حجاج از بامداد دهم آبان ماه تا بیست و نهم آبان ماه انجام می‌شود.

تمام پروازهای برگشت نیز توسط دو شرکت هما و ماهان انجام خواهد شد و از فرودگاه های جده و مدینه منوره به مقصد 17 ایستگاه پروازی  کشورمان انجام خواهد شد


موضوعات مرتبط: اخبار وب
[ ] [ ۹:۳۲ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
باتوجه به دستورالعمل بانک مرکزي اعزام زائر به عتبات صرفا با ارز مبادله اي امکان پذير است.  

 

غلامرضا رضايي معاون سازمان حج و زيارت طي مصاحبه اي با حج نيوز در رابطه با هزينه اعزام زائرين به عتبات عاليات اظهار داشت :باتوجه باينکه بانک مرکزي در تاريخ 20/7/91 طي نامه رسمي شماره 29392/540 مورخ 20/7/91 در خصوص اعزام زائرين عتبات عاليات مربوط به دوره زماني 27/7/91 لغايت 27/10/91 فروش ارز مورد نياز را صرفا براساس نرخ مبادله اي روز امکان پذير دانسته " لذا پرداخت ارز به شرکت شمسا جهت اعزام زوار ايراني به عتبات صرفا به نرخ مبادله اي روز بوده و چاره اي جز رعايت دستورالعمل فوق در دوره جديد براي اعزام به عتبات وجود ندارد.
وي تاکيد کرد البته سياست سازمان اينست تا با نظارت دقيق بر عملکرد شرکت شمسا و رعايت اصل صرفه جويي در کليه هزينه ها و بيشترين استفاده از امکانات موجود کمترين سطح افزايش قيمت را داشته باشيم.


موضوعات مرتبط: اخبار وب
[ ] [ ۱۲:۱۲ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
شرایط و نحوه پیش ثبت نام عتبات عالیات

شکوه فر مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت :متقاضیان محترم تشرف به عتبات عالیات از تاریخ 27/07/91 لغایت 29/09/91 می توانند با رعایت موارد مشروحه ذیل و با تکمیل فرم مربوطه در سایت پیش ثبت نام (http://atabat.haj.ir) برای خود وهمراهان پیش ثبت‌نام نمایند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت اضافه کرد......


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
برچسب‌ها: شرایط و نحوه پیش ثبت نام عتبات عالیات
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۴:۸ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
با اعلام انصراف شرکت هواپیمایی سعودی از عملیات انتقال حجاج ایران در حج سال 1391، برای دومین سال متوالی عملیات انتقال زائرین توسط دو شرکت ایرانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" و هواپیمایی ماهان انجام می پذیرد.

بنا به گفته سرخوش مدیر کل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت عملیات پروازی از 17 ایستگاه در کشور به مقصد فرودگاه های مدینه منوره و جده صورت خواهد گرفت که از 31 شهریور با اعزام عوامل ستادها، کاروانها و دستگاه های اجرائی شروع و از 9 ذیعقده برابر با 4 مهرماه اعزام زائرین شروع و در تاریخ 29/7/91 برابر با 5 ذیحجه به پایان خواهد رسید. شروع پروازهای برگشت حجاج نیز از 15 ذیحجه خواهد بود

موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
برچسب‌ها: ثبت نام عمره
[ ] [ ۱۱:۵۳ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

حرکت زمینی مطابق با تعطیلات اجلاس سران در تهران

 

تعداد  6 نفر زائر عتبات زمینی مورخ 08/06/91 گروه قیمتی 6022000 ریال درجه۱ موجود می باشد.

تاریخ حرکت از تهران 07/06/91می با شد .

88415256

09126183521

افضلی


برچسب‌ها: کربلا زمینی تعطیلات اجلاس سران
[ ] [ ۱۲:۴۹ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]


خطرناک ترین باند سرقت و جیب بری از زائران بیت الله الحرام در داخل مسجدالحرام به دام افتاد.
خطرناک ترین باند سرقت و جیب بری از زائران بیت الله الحرام در داخل مسجدالحرام به دام افتاد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک وبه نقل از حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری، روزنامه عکاظ نوشت پلیس مکه مکرمه توانست خطرناک ترین و قدیمی ترین باند سرقت و جیب بری از عمره گزاران در صحنهای مسجدالحرام را متلاشی کنند.....


موضوعات مرتبط: اخبار وب
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۲:۳۵ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

شورای توسعه مدینه منوره در حال حاضر چند طرح توسعه را در بودجه سال جاری اجرا می کند/

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک ، مسئولان ذیربط در عربستان از اختصاص یک میلیارد دلار برای طرحهای توسعه در منطقه مرکزی و بررسی طرح توسعه بیست ساله مدینه منوره خبر دادند.

 شورای توسعه مدینه منوره در حال حاضر چند طرح توسعه را در بودجه سال جاری اجرا می کند که میزان آن از بیش میلیارد ریال سعودی است.....


ادامه مطلب
[ ] [ ۱۲:۳۸ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی دکتر سید احمد موسوی را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک به نقل از حج ، متن کامل حکم سید محمد حسینی به شرح زیر است:.....

لطفا جهت دیدن کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید..

 


موضوعات مرتبط: اخبار وب
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۲:۶ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

اطلاعیه سازمان حج و زیارت درباره پذیرش دارندگان اولویت تشرف به حج تمتع سال 1391

مقدمه:

با عنایت خداوند متعال و برنامه ریزی های انجام شده، مقدمات لازم جهت پذیرش متقاضیان دارای اولویت تشرف برای اعزام به حج تمتع در سال 1391 فراهم گردیده است، لذا از افراد واجد شرایط دعوت می گردد جهت ثبت نام در کاروان های منتخب به ترتیب ذیل، اقدام نمایند.

لطفا جهت دیدن کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید..

موضوعات مرتبط: اطلاعیه ها
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۳:۱ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

سومین همایش آموزشی توجیهی زائران عمره مفرده  91 – 90  روز جمعه 29اردیبهشت ماه 1391  در سالن 12 هزار نفری استادیوم آزادی برگزار گردید.

در همایش مذکور نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای قاضی عسگر و مدیریت  محترم حج و زیارت استان تهران جناب آقای شاکری حضور داشتند.

ضمناً جناب آقای ذوالفقاری نماینده محترم حراست بیانات خود را در خصوص امنیت در سفر ویژه زائرین اظهار داشتند .

روابط عمومی حج و زیارت استان تهران


موضوعات مرتبط: اخبار وب
[ ] [ ۱۲:۲۹ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

پیش ثبت نام اینترنتی عتبات عالیات آغاز شد

پیش ثبت نام عتبات عالیات از سوی سازمان حج و زیارت از 26 فروردین ماه آغاز شد و نام نویسی تا ساعت 24 روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش، متقاضیان محترم تشرف به عتبات عالیات که مایل به اعزام از تاریخ 12/03/91لغایت 29/04/91 می باشند ، با رعایت موارد ......

 

 


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
ادامه مطلب
[ ] [ ۹:۵۸ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

به نکات ذیل در  پایان مراحل  رزرو توجه فرمائید.

1-   کد رهگیری همان کد ملی متقاضی سفر حج می باشد.

2-  در صورت عدم موفقیت برای معرفی به پزشک کاروان، به کاروان مراجعه نمائید.

برای مطالعه راهنمای رزرو اینترنتی کلیک نمائید.

 


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
[ ] [ ۱۲:۳۵ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

دومین همایش آموزشی توجیهی زائران عمره مفرده  91 – 90  روز پنج شنبه و جمعه 24و25 فروردین ماه 1391  در سالن 12 هزار نفری استادیوم آزادی برگزار گردید.

در همایش مذکور نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای قاضی عسگر و مدیریت  محترم حج و زیارت استان تهران جناب آقای شاکری حضور داشتند.

ضمناً جناب آقای ذوالفقاری نماینده محترم حراست بیانات خود را در خصوص امنیت در سفر ویژه زائرین اظهار داشتند .

روابط عمومی حج و زیارت استان تهران


موضوعات مرتبط: اخبار وب
[ ] [ ۱۲:۳۱ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
فهرست مرحله دوم کاروانهای عمره 91-1390 در روزنامه کیهان و اطلاعات  

دارندگان اولویت های 1 تا 250 بانک ملت سال 1387 از جمعه 19/12/1390 مجاز به ثبت نام در کاروانهای استان تهران می باشند.

******

اسامی کاروانها روز چهارشنبه 17/12/1390 درروزنامه های کیهان و اطلاعات منتشر خواهد شد .

روابط عمومی حج و زیارت استان تهران

[ ] [ ۲۰:۱۲ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

سوریه زمینی/هوایی ..... شرکت مجری: شرکت کارگزاران امور زیارتی حج و زیارت استان تهران

تور سوریه هوایی

هتل قصر الضیافه (۴ ستاره) و هتل التل و....

تور سوریه زمینی ....... هتل قصر نورالدین و...

تلفن رزرو:۰۹۱۲۶۱۸۳۵۲۱


موضوعات مرتبط: سوریه
[ ] [ ۰:۵ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

فراخوان ثبت درخواست زوج های جوان برای عمره مفرده

 

ثبت نام زوج های جوان استان تهران همزمان با سالگرد پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران از روز شنبه 22/11/1390 لغایت چهارشنبه  10/12/1390  از طریق سامانه http://ziarat.haj.ir     انجام خواهد شد . نتیجه قرعه کشی روز پنجشنبه 25/12/1390  از طریق سایت مذکور و پیامک اعلام خواهد شد .

متقاضیان گرامی می بایست قبل از ارائه و ثبت درخواست در سامانه به نکات ذیل عنایت نمایند :

 

لطفا جهت دیدن کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید..


موضوعات مرتبط: اخبار وب
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۲:۱۰ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
http://www.ettelaat.com/ethomeedition/todaypdf/p21.pdf
http://www.ettelaat.com/ethomeedition/todaypdf/p22.pdf
http://www.ettelaat.com/ethomeedition/todaypdf/p23.pdf


[ ] [ ۱۰:۱۹ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

   

عتبات

اقامت :3 شب کربلا -۳شب نجف-یک شب کاظمین

اعزام سازمان حج و زیارت-ظرفیت محدود

۰۹۱۲۶۱۸۳۵۲۱

پرواز فوق العاده  عید ۱۳۹۱

 


موضوعات مرتبط: اطلاعیه ها
برچسب‌ها: کربلا هوایی, پرواز فوق العاده درجه ۲ الف ۹, ۱۱, ۹۰, عتبات عالیات
[ ] [ ۲۳:۲۷ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

اطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص نحوه ثبت نام و تشرف به عمره مفرده سال 91-1390

بسمه تعالیاطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص نحوه ثبت نام و تشرف به عمره مفرده سال 91-1390 با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه ریزی های بعمل آمده،انشاءالله عملیات ثبت نام درگروهها واعزام معتمرین طی دومرحله بشرح ذیل اعلام میگردد.

مرحله اول:گروههای اعزامی در دهه اول ربیع حدودا از 12/11/90 لغایت دهه سوم جمادی الثانی حدودا تا 26/02/1391

لطفا جهت دیدن کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید..


موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها
برچسب‌ها: اطلاعیه عمره, عمره90, نحوه ثبت نام عمره
ادامه مطلب
[ ] [ ۹:۵۸ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

توضیح ریاست سازمان حج و زیارت درباره زمان اعزام کاروان‌های عمره

علی لیالی، درباره‌ی زمان آغاز ثبت نام در کاروان‌های عمره و اعزام زائران ایرانی به عربستان، اظهار کرد: هنوز معلوم نیست اعزام کاروان‌ها دقیقا از چه تاریخی آغاز می‌شود؛ ولی ما کارهای لازم برای عمره را که هر سال انجام می‌دهیم، آغاز کرده‌ایم.....

لطفا جهت دیدن کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید..


ادامه مطلب
[ ] [ ۱۸:۴۲ بعد از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

توصيه ها به زائران عراق

  ضمن التماس دعا و با آرزوی قبولی زیارت و اعمال استحبابی در سفر معنوی و پر ارزش به شهرهای مقدس نجف اشرف، کربلای معلی و در صورت امکان کاظمین و سامراء، از عموم زائران گرامی تقاضا میشود به نکات ذیل کاملاً توجه داشته و با رعایت این موارد از فرصتهای حاصل در این سفر ارزشمند، بهرة را کافی ببرند:
1. هنگام ثبت نام قطعی نزد کارگزار عامل، حتماً 2 نسخه «قرارداد بین کارگزار و زائر» را مطالعه و امضاء کرده و یک نسخه را دریافت نمایید....
لطفا جهت دیدن کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید..

موضوعات مرتبط: اخبار وب، اطلاعیه ها، عمره مفرده
ادامه مطلب
[ ] [ ۱۰:۲۹ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]

  زائران انفرادی به مرز مهران نروند .

فرمانده انتظامی شهرستان مهران ادامه داد: نیروی انتظامی بر اساس قانون با هرگونه ورود زایران انفرادی به پایانه مرزی مهران برای تردد به کشور عراق جلوگیری می کند.
فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت: زائران انفرادی به مرز مهران مراجعه نکنند.
صید عباس هواسی بیان داشت: تردد انفرادی زوار از مرز بین المللی مهران به شهرهای مذهبی عراق ممنوع است......

لطفا جهت دیدن کامل خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید..


ادامه مطلب
[ ] [ ۱۰:۱۹ قبل از ظهر ] [ محمد حسین افضلی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
مشخصات شرکت

آدرس شرکت:تهران -چهارراه سهروردی مطهری-پلاک273-طبقه دوم-واحد 7
تلفن:021-88415256
فکس:021-88432330
همراه:09126183521
لینک های مفید
امکانات وب
تاریخ روز اوقات شرعی


ذکر روزهای هفته